КЗ ГР ДЮСШ
Генічеська районна дитячо-юнацька спортивна школа Генічеської районної ради Херсонської області
Життя не тільки боротьба, а й інші види спорту
ТРЕНЕРСЬКИЙ СКЛАД
Тренер-викладач з футболу. І категорії
Директор КЗ ГРДЮСШ. Тренер-викладачь з боксу. Вища категорія.
Тренер-викладачь з дзюдо. ІІ категорія
Тренер-викладачь з боксу. І категорія.
Тренер-викладач з баскетболу, ІІ категорії.
Тренер-викладач з тенісу настольного.
тренер-викладач з рукопашного бою
тренер-викладач з гирьового спорту
ТРЕНЕР-ВИКЛАДАЧ З ФУТБОЛУ
ПЕРСОНАЛ КЗ ГРДЮСШ
В.О. головного бухгалтера
Директор КЗ ГРДЮСШ
Заступник директора з навчально-тренувальної роботи
Інструктор-методист
Медпрацівник
Контакти
Адреса: вул. Паризької Комуни 86-а, м.Генічеськ.
Email:gen.sport@ukr.net
Телефон: (05534)30175
0506213924 - Годес Едуард Володимирович(директор)
ФУТБОЛ
Молодіжний футбол
Деякі гравці дають про себе знати в дитячому віці, коли грають в аматорських командах або на регіональних змаганнях. Відомі клуби посилають в маленькі міста скаутів, які присутні на тренуваннях і видивляються перспективних гравців. При клубах також існують футбольні школи. Однією з найбільш відомих шкіл є школа «Аякса»
Для багатьох спортсменів ця надія залишається мрією — багато поступаються по таланту іншим футболістам, а інших не беруть через брак фізичної підготовки. Наприклад, Мішелю Платіні відмовили в прийомі у французький клуб «Мец» з-за поганої роботи серця, а Шона Райт-Філліпса з-за низького зростання не пустили грати в «Ноттінгем».
Юнацькі змагання
Поки гравці не є гравцями основної команди. У них є можливість брати участь в змаганнях для школярів та юнаків. Найпрестижніше змагання — Кубок світу. Воно проводиться під егідою ФІФА. Наприклад, у 1991 році в змаганні перемогла команда Португалії, ведена такими гравцями, як Луїш Фігу та Руй Кошта, а через десять років Хав'єр Савіола допоміг Аргентині виграти чемпіонат і став кращим бомбардиром турніру, обігнавши не менш відомих гравців Джібріля Сіссе і Адріано.
Різновиди футболу
Існує безліч різновидів футболу, в основному з меншою кількістю гравців, в тому числі: футзал (AMF) ифутзал (FIFA) — міні-футбол (граються в залі на спеціальному покритті), шоубол (грається в адаптованій хокейній коробці з штучним покриттям), дворовий футбол (грається на будь-якому покритті на полях будь-якого розміру будь-якою кількістю людей), пляжний футбол (грається на піску), «річковий футбол» (по коліно у воді, щорічний турнір в англійській р. Бертон), «болотний футбол (грається на болоті), футбольний фрістайл (полягає у виконанні всіляких хитрощів і трюків), рашбол (грається на полі, поділеному на зони воротаря, штрафного удару, для атаки, захисту і нейтральної), футдаблбол (грається двома м'ячами).
Також існують віртуальний і настільний футбол як спортивні ігри, і футбол на папері як логічна гра.
Оскільки популярність футболу дуже висока, існує багато ігор, що імітують футбол.
Засновником відділення являється тренет-викладач Ропан Леонід Артемович. Тренер КЗ ГРДЮСШ - кращий організатор дитячо-юнашеского футболу 2008, 2009, 2010 і 2011 року.
У даний момент тренером-викладачем відділення є Ропан Руслан Леонідович (тренер І категорії).
та тренер-викладач Удод Максим Ігорович(смт.Рикове)
Досягнення команд з футболу у КЗ ГРДЮСШ
1.Команда юнаків 1994-1995 р. н. - чемпіон Херсонської області 2010 року, і срібний призер чемпіонату Херсонської області 2008 року.
2.Команда юнаків 1996-1997 р. н. - Чемпіон Херсонської області 2010року.
3.Команда юнаків 1992-1993р.н.-срібний призер чемпіонату Херсонської області 2008року.
4.Команда юнаків 1998-1999р.н.-чемпіон Херсонської области2014 року по класу «Б».
5.Команда юнаків 1993-1994р.н.-чемпіон «Ігор Херсонщини» 2009року.
6. Команда юнаків 1995-1996р.н.- срібний призер 2012 року та бронзовий призер 2011 року «Ігор Херсонщини».
7.П'ятиразові учасники в «Першості України», кращий результат -3місце в 2013 році (команда юнаків 1996-1997р.н.)
КЗ ГРДЮСШ кращий спортивний заклад 2008, 2009, 2010 і 2011 року щодо розвитку футболу.
Досягнення команд з футзалу у КЗ ГРДЮСШ
1. Команда юнаків 1994-1995 р. н.-чемпіони Херсонської області у 2010 році.
2. Команда юнаків 1996-1997 р. н.-бронзовий призер чемпіонату Херсонської області у 2010 році.
3. Команда юнаків 1995-1996 р. н.-бронзовий призер чемпіонату Херсонської області у 2013 році.
БОКС_______________________
Бокс (від англ. boxing) — контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках. Рефері контролює бій. Перемога присвоюється у випадку, якщо суперник збитий з ніг і не може піднятися протягом десяти секунд (нокаут) або якщо він отримав травму, яка не дозволяє продовжувати бій (технічний нокаут). Якщо після встановленого кількості раундів поєдинок не був припинений, то переможець визначається оцінками суддів.
Найбільш ранні свідоцтва подібних змагань відображені ще на шумерських, єгипетських і минойских рельєфах. Турніри з кулачних боїв, що нагадує бокс, відбувалися ще в Древній Греції. По-справжньому бокс став спортивним єдиноборством в 688 році до н. е.., коли кулачні бої були вперше включені у програму античних Олімпійських ігор. Сучасний бокс зародився в Англії на початку XVIII століття.
У деяких країнах існують власні різновиди боксу (французький бокс (симбіоз савата, англійського боксу і фехтування на тростях) у Франції, летхвей в М'янмі, муай-тай в Таїланді), тому часто використовується термін «англійський бокс».
_____________________Тренування_____________________
Тренування боксерів-любителів часто відбуваються в групах. На початку тренування спортсмени розминаються. За вказівкою тренера може проводитися: відпрацювання техніки нанесення ударів, бойових комбінацій, спаринг, відпрацювання техніки в парах або вправи на снарядах (боксерський мішок, груша). Практикується велика кількість вправ на спеціальну фізичну підготовку: вправи зі скакалкою, набивним м'ячем, гірей, грифом від штанги, на турніку, брусах і так далі.
На даний час на відділенні боксу є два тренера-викладача:
Годес Едуард Володимирович – директор КЗ ГРДЮСШ, та тренер-викладач з боксу вищої категорії.
Кокуль Володимир Анатолійович - тренер-викладач з боксу І категорії.
Досягнення Генічеської ДЮСШ:
1. Олексієнко Сергій – срібний призер України 2012 року серед юніорів .
2. Чубар Станіслав – бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів ФСТ 2012році, принемал участь вЧемпионате Європи.
3. Мельник Сергій – бронзовий призер Кубка України (2007, 2008, 2010годы).
Срібний призер Кубка України 2009р.
Бронзовий призер Чемпіонату України (2008,2009,2010 року).
Срібний призер України 2011 року.
4.Мустафаєв Виталый – бронзовий призер чемпіонату України серед ФСТ юніорів у 2012році.
5.Носатий Олександр – Чемпіон України серед юніорів 2015 року.
ДЗЮДО
Бойове мистецтво і використання для самооборони.
Прийоми дзюдо лягли (повністю або частково) в основу багатьох армійських стилів рукопашного бою і цивільних систем самооборони, в тому числі, американського бойового дзюдо (American Combat Judo), систем рукопашного бою армії і морської піхоти США.
Прийоми самооборони вивчаються також у формі ката: Кіме-но ката і Кодокан госиндзюцу.
В японській поліції дзюдо вивчається з 1886 року. Спеціально для поліції був розроблений комплекс прийомів для затримання злочинців — Рэнкохо вадза(перероблений Сумиюки Котані (10-й дан Кодокан дзюдо), Есими Осава і Юїті Хіросе (обидва мають ступені 7-й дан)).
Для жіночої самооборони в 1943 році Дзіро Нанг в Кодокане розробив комплекс ката Єси дзюдо госинхо, що складається з 18 прийомів, розбитих на три групи.
Різні аспекти підготовки дзюдоїстів сприяють успішному застосуванню дзюдо для самооборони:
• Тренування з противником, чинять опір в повну силу, слугує виробленню швидкості, витривалості, сили і реакції.
• Психологічна і фізична готовність до падінь і ударів, що виробляється в процесі тренувань.
• Навчання безпечним прийомам самостраховки при падіннях.
• Здатність вибирати потрібну дистанцію, положення і момент часу для проведення прийому на противника.
• Правила спортивного дзюдо заохочують швидкий перехід до виконання больових, задушливих прийомів і утримань після проведення кидка, що корисно для самооборони.
• Напрацювання бросковой техніки дає можливість точно контролювати становище противника при кидку, що дозволяє вибрати бажану жорсткість впливу (аж до летального результату) в ситуаціях, пов'язаних з самообороною.
Але є також і критика застосування дзюдо для самооборони з боку представників інших єдиноборств:
• Використання під час тренувань дзюдоги обмежує досвід протидії супротивникові, коли неможливо або неефективно взяти захоплення за одяг (при боротьбі в партері тощо) або коли боротьба ведеться взагалі без кэйкоги (за аналогією з турнірами але-гі (no gi) в бразильському джиу-джитсу).
• Занадто великий ухил у бік спорту, наявний у ряді клубів, і, як наслідок, обмеження застосовуваних прийомів тільки дозволеними правилами змагань.
• Відсутність ударної техніки. Атэми вадза вивчається не у всіх секціях спортивного дзюдо, і в ряді випадків тільки дзюдоїстами, які досягли рівня дан, і тільки у формі ката.
Техніка дзюдо
Три головних технічних розділу дзюдо стилю Кодокан складають: ката (яп. 形 ката, букв. «форма», набір формальних вправ, ката в дзюдо виконуються в парах), рандорі (яп. 乱取り рандорі, букв. «вільні захоплення», боротьба за попередньо заданими правилами з метою навчання яким-небудь технічним прийомам) сіай (яп. 試合 сиаи, «змагання»).
Також у програму навчання Кодокан дзюдо входять кихон (яп. 基本 кихон, «основи», цей розділ включає навчання базовим стійок (сисэй), переміщення (сінтай і тайсабаки), самостраховці (укемі), а також кумиката — способів взяття захвату) і каппо — техніка реанімації.
Форма для занять
Заняття дзюдо проходять на татамі, дзюдоїсти займаються босоніж. В якості тренувального одягу використовується різновид костюма для тренувань (кэйкоги) — дзюдоги. Дзюдоги складається з куртки, штанів і пояси. Класичне дзюдоги білого кольору, але в міжнародних змаганнях, що проводяться IJF, учасники одягнені в дзюдоги білого і синього кольорів.
Засновником відділення являється тренет-викладач Халілов Халіл Хасанович (тренер ІІ категорії).
Відділення працює з 2007 р. по теперішній час.Загальна кількість займаються:
-група початкової підготовки І-ІІ року навчання
-група базавой водготовки І року навчання
Вихованці секції дзюдо беруть участь у різних змаганнях – в обласних, чемпионатих України, Всеукраїнських турнірах.
Серед спортсменів є кандидати майстри спорту з самбо і багатьом присвоєні розряди.
Найкращих результатів досягли:
1. Богодух Ярослав-2011 Чемпіонат України з самбо серед юнашей р. в Феодосії V місце.
2. Бащук Владислав - 2012р.Чемпіонат України з дзюдо в р. Одеса.
2015р. Взяв участь у Чемпіонаті України з сумо зайняв VІІ місце р. Очаків.
3.Шейнов Олексій – 2013р. Чемпіонат України з самбо серед юнашей, посів ІІІ місце та виконав норматив КМС, м Феодосія.
-2015р. Чемпіонат України з сумо, зайняв ІІІ місце р. Огаков.
Чемпіонат України з самбо серед кадетів м. Кревой Ріг зайнятий VІІ місце.
4.Безручко Максим – 2014р. Брав участь у Кубку України з самбо.
5.Русак Ярослав – 2016р. Чемпіонат Європи з сумо в Білорусії зайняв ІІІ місце.
В даний час вихованці Дюсш Генічеської
- Шейнов Олексій і Сергєєв Данило надійшли в спец-школу інтернат зі спортивним ухилом. Хлопці беруть участь у Чемпіонатах України, Кубках Європи, показують гідні результати для їх віку.
РУКОПАШНИЙ БІЙ
Зрозуміти, що таке рукопашний бій, непросто, адже мова не йде про якомусь конкретному єдиноборстві, спортивно-бойовій системі і т. д. Рукопашний бій – це загальна назва для безлічі систем, напрямків, стилів ведення поєдинку, без використання якого б то не було зброї, як кажуть, тільки руками і ногами. Найчастіше, вступаючи, наприклад, в секцію рукопашного бою, людина проходить якісну общефизическую підготовку і навчання технічним прийомам різних єдиноборств, в тому числі, ударів, кидків, різних задушливим і больовим прийомам і т. д.
Основа рукопашного бою – це, власне кажучи, бій без зброї. У той же час, цілий ряд шкіл рукопашного бою навчають навичкам ведення поєдинків із застосуванням самого різного зброї, і тут ніяких суперечностей немає. Це все одно, що навчатися грати у футбол, тобто важливо знати, як поводитися з м'ячем, але не менш важливо навчитися швидко і довго бігати, розвинути належну координацію рухів і т. д.
Саме тому, рукопашний бій можна назвати універсальним і постійно розвиваються бойовим мистецтвом, добре відомим практично в будь-якій традиційній культурі народів світу. Це бойове мистецтво може мати прикладний характер, мати чітко виражену спортивну спрямованість, у той же час, існує, наприклад, армійський рукопашний бій, який не має нічого спільного зі спортом, оскільки передбачає не просто перемогу над супротивником, але, буквально, швидке знищення оного. Щоб ви розуміли різницю, спорт – це коли ви намагаєтеся, припустимо, нокаутувати противника, а армійське бойове мистецтво – вбити його, знерухомити, причому, зробити це, зробивши мінімальну кількість ударів, використовуючи мінімум кидків та інших прийомів.
Якщо ви запитаєте, а чи існує різниця, наприклад, між карате або рукопашним боєм, ми відповімо наступне. Карате – це одна зі складових рукопашного бою, один із способів ведення бою, який тільки називається на східно-азіатський лад. Але карате і рукопашний бій – це не одне і те ж, т. к. рукопашний бій куди різноманітніше і ефективніше багатьох традиційних видів карате, в яких наголос робиться на вивчення досить обмеженого технічного арсеналу.
Засновником відділення являється тренет-викладач Солоп Ігор Євгенович (тренер вищої категорії, майстер рукопашного бою ІІІ-ДАН) працював до 2012 року.
У даний момент тренером-викладачем відділення з рукопашного бою являється Солоп Денис Ігорович (тренер І категорії, майстер рукопашного бою ІІ-ДАН)
Досягнення КЗ ГРДЮСШ в рукопашному бою
Чемпіони України.
Солоп Ігор, Солоп Денис, Кіракосян Гайк, Сьомочкін Іван, Фоміна Світлана, Будий Ірина, Олександр Ярославський, Емельянцев Антон, Емельянцев Максим, Олександр Головін, Дашко Микола, Яковлєв Микита.
Призери України
Жиленко Богдан, Попандопуло Карина, Воложанін Стас, Овчаренко Єлизавета, Будий Сергій, Гладких Олександр, Гаращенко Сергій, Кім Владислав, Дашко Олександр, Танасійчук Максим, Фоміна Настя.
Чемпіонати Європи і Світу
2008-Фоміна Світлана І місце Чемпіонат Європи.
2010-Сьомочкін Іван ІІІ місце Чемпіонат Європи.
2011-Сьомочкін Іван ІІІ місце Чемпіонат Європи.
2011-Солоп Ігор ІІ місце Чемпіонат Європи (м.Бирум, Польща).
2012-Сьомочкін Іван І місце Чемпіонат Світу(м. Будапешт)
2012-Сьомочкін Іван ІІІ місце Чемпіонат Європи.
2012-Солоп Ігор І місце Чемпіонат Європи.
2013-Солоп Ігор ІІІ місце Чемпіонат Європи.
2013-Солоп Денис І місце Кубок Європи.
2014-Емельянцев Антон І місце Чемпіонат Європи.
2010-Сьомочкін Іван майстер спорту України 2010 року, майстер спорту міжнародного класу 2012.
2013-Танасійчук Маским майстер спорту України.
2013-Емельянцев Антон майстер спорту України.
2016-Солоп Ігор майстер спорту України.
2017 - Солоп Ігор і Будий Ірина являються членами националной збірної України.
БАСКЕТБОЛ
Баскетбол (англ. basket — корзина, ball — м'яч) — спортивна командна гра з м'ячем.
У баскетбол грають дві команди, кожна з яких складається з п'яти польових гравців (усього в кожній команді по 12 чоловік, заміни не обмежені). Мета кожної команди — закинути руками м'яч в кільце з сіткою (корзину) суперника і перешкодити іншій команді оволодіти м'ячем і закинути його в свою корзину[1]. Кошик знаходиться на висоті 3,05 м від підлоги (10 футів). За м'яч, закинутий з ближньої та середньої дистанцій, зараховується два очки з дальньої (за 3-х очкової лінії) — три очки;штрафний кидок оцінюється в одне очко. Стандартний розмір баскетбольного майданчика — 28 м в довжину і 15 м в ширину. Баскетбол — один з найпопулярніших видів спорту у світі.
Баскетбол входить в програму Олімпійських ігор з 1936 року (винахідник гри Джеймс Нейсміт був там в якості гостя). Регулярні чемпіонати світу з баскетболу серед чоловіків проводяться з 1950 року, серед жінок — з 1953 року, чемпіонати Європи — з 1935 року.
В Європі проводяться міжнародні клубні змагання: Євроліга, Єврокубок, Кубок виклику ФІБА.
Найбільшого розвитку ця гра досягла в США: чемпіонат Національної баскетбольної асоціації (НБА) більше 50 років є найсильнішим національним клубним турніром у світі. Баскетбол вважається національним видом спорту в Литві.
НАСТОЛЬНИЙ ТЕНІС
Настільний теніс (також вживається назва пінг-понг) — вид спорту, спортивна гра, заснована на перекиданні спеціального м'яча ракетками на ігровому столі з сіткою за певними правилами. Метою гравців є досягнення ситуації, коли м'яч не буде правильно відбитий противником. Головні міжнародні турніри — чемпіонат світу та Олімпійські ігри.
Сучасний стан
Настільним тенісом сьогодні професійно займаються на всіх населених континентах — 222 країни (на 2017 рік) входять в ITTF. Особливою популярністю настільний теніс користується в Азії, де проживає близько 4 мільярдів чоловік. За деякими оцінками настільний теніс входить в 10 найбільш популярних у світі видів спорту і приваблює сумарно близько 850 мільйонів гравців і вболівальників по всій планеті.
На Олімпійських іграх з 1988 по 2016 рік 32 розіграних золотих медалей китайці виграли 28, ще три виграли представники Республіки Південна Корея. З європейців єдиним олімпійським чемпіоном є Ян-Уве Вальднер. На Олімпійських іграх в Пекіні китайці зайняли весь п'єдестал у чоловічому та жіночому одиночних розрядах, а також перемогли в чоловічому і жіночому командному першості. Після цього олімпійський регламент був змінений — в особистому турнірі з 2012 року можуть грати не більше двох чоловіків і двох жінок від країни, завдяки чому на олімпіадах 2012 та 2016 років в одиночному розряді з'явилися медалісти не з Китаю.
На даний час на відділенні настольного тенісу працює тренер-викладач Караманов Анатолій Пилиповия